page contents

وبلاگ

خبر مهم جان کربی درباره بازگشت آمریکا به برجام

للللل

 

واحد رسانه املاک بزرگ دیپلمات: “جان کربی”، هماهنگ‌کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکادرباره ی ادعای اینکه این ایران بود در مدت اخیر به توافق پایبند نبوده است، تاکید کرد که دولت آمریکا به احیای توافق هسته‌ای متعهد است.
وی در پاسخ به این سوال که با وجود مخالفت رژیم صهیونیستی و همچنین متحدان عرب آمریکا در منطقه خاورمیانه، آیا احیای توافق هسته ای باعث منزوی شدن این کشور در بین متحدانش نخواهد شد، این استدلال را مطرح کرد که خروج از توافق در دوران ریاست جمهوری ترامپ در سال ۲۰۱۸ بود که ایالات متحده را از متحدانش منزوی کرد.

وی در ادعایی گفت: «زمانی که ما در توافق بودیم، ایران بود که با عدم سازگاری با آن، خود را منزوی کرد. ما نیز با خروج از آن خود را منزوی کردیم. این تصمیمی بود که متحدان و شرکای اروپایی ما و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان با آن مخالفت کردند. اکنون ما می‌خواهیم به توافق برگردیم. ما می‌خواهیم ایران به توافق برگردد تا بتوانیم از دستیابی آن‌ها به سلاح هسته‌ای جلوگیری کنیم.»

کربی ادامه داد، در حالی که بایدن نگرانی‌های اسرائیل و کشورهای همسایه را درک می‌کند، اما مصمم به پیوستن مجدد به برجام و استفاده از دیپلماسی به عنوان ابزاری برای جلوگیری از دستیابی ایران به توانمندی‌های هسته‌ای است.

وی همچنین بیان کرد که احیای توافق هسته‌ای باعث ایجاد بازرسی‌های سخت‌تر در تاسیسات اتمی ایران خواهد شد.

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که ایران بارها تاکید کرده است، دولت ترامپ در سال ۲۰۱۸ کاملا یک طرفه از توافق هسته‌ای خارج شده و تهعداتش را نقض کرده است. به رغم متعهد بودن ایران به تعهدات خود در برجام، آمریکا از پایبندی به این توافق‌نامه سر باز زد و پس از نقض برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل، از برجام خارج شد و بازگشت تحریم‌ها به صورت گذشته را اعلام کرد.

 

 

 

 

گروه مشاوره املاک بزرگ دیپلمات به مدیریت مهندس قاسم خوانساری و تیمی متشکل از هیئت مدیره، مدیران قرارداد فوق حرفه ای و مشاورین تخصصی در رنج های خرید و فروش، رهن و اجاره، پیش فروش، مشارکت کلنگی با ارائه موقعیت های اکازیون و دنج فرصت هایی کمیاب و طلایی را به مشتریان خود ارائه می دهد . کافیست با پشتیبانی فروش ما تماس گرفته و به مشاور مربوطه ارتباط، و خدمات مورد نظر خود را درخواست نمایید تا آنها قدم به قدم در مسیر یک معامله پر سود و خوب همراهی تان کنند.املاک دیپلمات بزرگ ترین املاک منطقه ۵ در زمینه های خرید و فروش –رهن واجاره – آپارتمان و مسکونی ،کلنگی،مستغلات،برج،مشارکت در ساخت در کنار شماست.

 

آدرس هلدینگ : تهران- منطقه ۵- صادقیه –فردوس شرق بین خیابان عقیل و حسن آباد جنب بانک اقتصاد نوین پلاک ۳۴۵

 

شماره تماس واحد پشتیبانی : tel://02144000183

شماره تماس واحد فروش و امور مشتریان : tel://09221272848

مارا در اینستاگرام دنبال کنید : https://www.instagram.com/amlak.diplomat2020/?utm_medium=copy_link

آدرس سایت املاک: https://diplomat2020.ir/