۰۲۱۴۴۰۰۰۱۸۳ - ۰۹۲۰۱۳۲۳۴۰۳

رفع گرفتگی لوله سینک با ۲ روش ارزان و ساده

روش‌های مختلفی برای تمیزکردن شیر ظرفشویی و رفع گرفتگی لوله سینک وجود دارد. توصیه می‌کنیم برای حفظ سلامتی خود و اعضای خانواده به جای استفاده از مواد شیمیایی مضر از مواد طبیعی برای رفع گرفتگی لوله سینک استفاده کنید. دیپلمات  در این مطلب مواد طبیعی برای رفع گرفتگی لوله سینک و تمیز کردن شیر ظرفشویی را معرفی می‌کند.

روش تمیزکردن شیر ظرفشویی
مواد موردنیاز

مایع دستشویی یا ظرفشویی ملایم
اسفنج نرم
سرکه سفید
خلال دندان
روش تمیز کردن شیر آب با استفاده از این ترکیب
ظرفی را پر از آب گرم کنید و چند قطره مایع دستشویی یا ظرفشویی در آن بریزید و هم بزنید تا کف کند. اسفنج یا دستمال تمیزی را در آن فرو کنید و تمامی قسمت‌های شیر آب را خوب با آن تمیز کنید. سپس شیر را آبکشی و خشک کنید.

برای تمیزکردن شیر آب از لکه‌های آهک چند قطره سرکه سفید روی دستمالی بریزید و بگذارید دستمال چند دقیقه روی محل موردنظر بماند. سپس آن قسمت را آبکشی و خشک کنید. برای پاک‌کردن لکه‌های قدیمی‌تر هم از خلال دندان استفاده می‌کنیم. خلال دندان را بردارید و آن را روی لکه‌های قدیمی بکشید تا پاک شوند. سپس با دستمال تمیز جای لکه‌ها را تمیز کنید.

یادتان باشد که پس از تمیزکردن شیر آب و طی‌کردن مراحلی که گفته شد باید خوب آن را خشک کنید تا دوباره لک نشود.

روش اول بازکردن گرفتگی لوله‌های متصل به سینک ظرفشویی
مواد موردنیاز

آب‌لیمو یا سرکه سفید
جوش‌شیرین
پوست مرکبات (اختیاری)
آب جوش
روش بازکردن گرفتگی لوله‌های آب متصل به سینک با استفاده از این ترکیبات
برای رفع گرفتگی لوله سینک با مواد طبیعی کافی است تمیزکننده‌های طبیعی مثل آب‌لیمو یا سرکه سفید را با جوش‌شیرین ترکیب کنید. این‌ ترکیب را داخل راه آب بریزید. با استفاده از این روش به‌سادگی و در عرض چند دقیقه می‌توانید گرفتگی لوله‌های آب را باز کنید. با اضافه‌کردن پوست مرکبات به ترکیب یادشده می‌توانید بوی بد لوله‌های آب را بگیرید و بوی مطبوعی به آنها ببخشید.

 



نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنید


بروز رسانی در ۱۴۰۲/۰۴/۱۸