page contents

وبلاگ

ریزش در بازار مسکن اتفاق نخواهد افتاد!!!

108848

 

در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ به بررسی بازار مسکن در سال جاری و پیش بینی برای سال آتی میپردازیم.

طبق گزارش بازار، در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ به بررسی بازار مسکن در سال جاری و پیش بینی برای سال آتی میپردازیم و بر اساس آمار این موضوع را بررسی خواهیم کرد که بازار مسکن تحت تاثیر چه عواملی در مدار صعودی قرار گرفته و چه شرایطی باعث رکود و نزول قیمت ها میشود تا به این نتیجه برسیم که با نوساناتات مقطعی ریزش در بازار مسکن اتفاق نخواهد افتاد و قیمت مسکن تاثیرش را در دراز مدت از المان های خاصی دریافت میکند و در واقع بر خلاف تصور عموم ثبات به جای ریزش قیمت رخ خواهد داد.

بازار مسکن در سال جاری چگونه گذشت؟

در ابتدای سال جاری همزمان با تغییر دولت با توجه به اینکه تصورات مبنی بر عدم دستیابی به توافقات برجام وجود داشت قیمت مسکن تحت تاثیر قیمت دلار و پیش بینی افزایشی بودن آن جهش قیمت داشته و خرید و فروش آن رونق گرفت زیرا در واقع هرگاه قیمت کالایی به سمت افزایشی شدن پیش برود تمایل مردم برای خرید آن کالا بیشتر است. البته این رویداد برای پروژه های سهامی مانند پروژه رومنس حکیم اتفاق نمی افتد و در واقع موضوع مطلب ما املاک آماده میباشد.

پس از استقرار دولت جدید و طرح های دولت برای گشایش اقتصادی و حل کردن موضوع تحریم از زمان شروع مذاکرات در مهرماه بازار مسکن وارد رکود عمیقی شد که تا کنون ادامه دارد و قیمت ها نزدیک به دورانی است قبل از شروع صعود بازار در ابتدای سال جاری یعنی قیمت ها به حالتی واقعی برگشته است ولیکن تصور مردم بر این است که قیمت ها ریزش میکند و پایینتر از قیمتی است که الان دارد.

 

 

آدرس هلدینگ : تهران- منطقه ۵- صادقیه –فردوس شرقگروه مشاوره املاک بزرگ دیپلمات به مدیریت مهندس قاسم خوانساری و تیمی متشکل از هیئت مدیره، مدیران قرارداد فوق حرفه ای و مشاورین تخصصی در رنج های خرید و فروش، رهن و اجاره، پیش فروش، مشارکت کلنگی با ارائه موقعیت های اکازیون و دنج فرصت هایی کمیاب و طلایی را به مشتریان خود ارائه می دهد . کافیست با پشتیبانی فروش ما تماس گرفته و به مشاور مربوطه ارتباط، و خدمات مورد نظر خود را درخواست نمایید تا آنها قدم به قدم در مسیر یک معامله پر سود و خوب همراهی تان کنند.املاک دیپلمات بزرگ ترین املاک منطقه ۵ در زمینه های خرید و فروش –رهن واجاره – آپارتمان و مسکونی ،کلنگی،مستغلات،برج،مشارکت در ساخت در کنار شماست.

 

بین خیابان عقیل و حسن آباد جنب بانک اقتصاد نوین پلاک ۳۴۵

 

شماره تماس واحد پشتیبانی : tel://02144000183

شماره تماس واحد فروش و امور مشتریان : tel://09221272848

مارا در اینستاگرام دنبال کنید : https://www.instagram.com/amlak.diplomat2020/?utm_medium=copy_link

آدرس سایت املاک: https://diplomat2020.ir/

آگهی مشابه :

««مدیریت مهندس خوانساری»»